• Vlk a sedem kozliatok

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Vlk a sedem kozliatok.

V stredu 10. apríla 2024 k nám prišlo divadlo Oskar, herci nám zahrali predstavenie s názvom: Vlk a sedem kozliatok .

Vtipné, interaktívne činoherno - bábkové predstavenie na motívy klasickej rozprávy.

Divadlo bolo pre deti poučné, aby počúvali svojich rodičov a nepúšťali cudzích ľudí do domu, tiež poukázalo na to, že dobro je vždy silnejšie ako zlo.

• Detské dopravné ihrisko Galanta

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Detské dopravné ihrisko Galanta.

Dňa 9. apríla 2024 sa naši predškoláci  zúčastnili detskej dopravnej výchovy na na detskom dopravnom ihrisku v Galante.

Deti nadobudli vedomosti nielen prostredníctvom teórie, ale aj praktickej časti, ktorá sa vykonávala na dopravných prostriedkoch (bicykloch, kolobežkách, odrážadlách) v simulovanej dopravnej premávke na veľkom dopravnom ihrisku.

• Ďakujeme, že pomáhate pomáhať! - pomoc vo forme 2% dane z príjmu

• Vážení rodičia a priatelia školy,

Aj tento rok môžete Vašim deťom skvalitniť činnosť v ZŠ s MŠ darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Občianske združenie Viničiarik.

Od roku 2016 je Občianske združenie Viničiarik spoločné pre ZŠ s MŠ Viničné.

Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť sa o Vašich 2%, inak celú daň odvediete štátu!  Oslovte aj svojich priateľov.

Táto pomoc Vás nič nestojí, ale pre Vaše deti je tá pomoc veľká.

Finančné prostriedky budú použité na:

• materiálno-technické vybavenie školy a škôlky
            • didaktické pomôcky pre deti a žiakov
            • skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole
            • podporu a realizáciu mimoškolských aktivít

Postup nájdete na stránke Viničné v ľavom menu - Občianske združenie Viničiarik