• Odhlasovanie zo stravy

• Vážení rodičia,

prosíme vás, aby ste od dnes vaše deti odhlasovali zo stravy na telefónnom čísle 0903 647 379

​​​​​​Číslo, ktoré ste dostali do Edupage bolo iba núdzové riešenie a je to súkromné číslo.

Ďakujeme veľmi pekne.

• Oznam o zmene prevádzky školskej jedálne

• Vážení rodičia,

Z prevádzkovo-organizačných dôvodov (potvrdené pozitívne testy zamestnancov školskej jedálne) bude v týždni od 28. 03. 2022 do 01. 04. 2022 prevádzka školskej jedálne  v obmedzenom režime a v prípade ďalšieho výpadku ochorenia ďalších zamestnancov bude prevádzka v uvedenom čase úplne zatvorená:

Prerušená prevádzka na celý týždeň sa vzťahuje:

V základnej škole – pre všetkých žiakov – všetci žiaci sú odhlásení zo stravy.

V materskej škole – pre deti rodičov najmä MD, RD, nezamestnaných ale i homeOffice.

Zároveň prosíme rodičov detí materskej školy o pochopenie riešenia situácie pre prípad ochorenia ďalších zamestnancov ŠJ.

Informáciu o tom, či ŠJ bude pracovať v obmedzenej prevádzke alebo bude úplne zatvorená, Vám oznámime zajtra popoludní.

V prípade úplného zatvorenie prevádzky ŠJ, musí byť zatvorená aj prevádzka materskej školy.

Podrobnosti ohľadom odhlasovania detí a žiakov Vám boli poslané na edupage.

Za pochopenie vopred ďakujem.

Mgr. Jana Chrappová

• Pri príležitosti Svetového dňa vody,

ktorý si pripomíname 22.marca

sa v našej materskej škole realiovali edukačné aktivity,

cez ktoré sa deti dozvedeli informácie o význame vody,

jej kolobehu a dôležitosti pre každého živého tvora.